Предмет: Биология, автор: honzoda021

Помогите пожалуйста Отв. на воп.
1. Какое биологическое значение имеет вегетативное размножение в жизни диких растений?
2. Каковы преимущества вегетативного размножения культурных растений?​

Ответы

Автор ответа: sanzharromanenko
3

Ответ:

Вегетативное размножение имеет важное биологическое значение в жизни диких растений, так как оно способствует их выживанию и распространению. Преимущества вегетативного размножения для диких растений включают:

Быстрое размножение: Вегетативное размножение позволяет растениям быстро и эффективно распространяться без необходимости проходить полный цикл развития от семени до зрелого растения. Это особенно важно в условиях конкуренции с другими растениями за ресурсы, такие как свет, вода и питательные вещества.

Гарантированное сохранение генетических характеристик: Вегетативное размножение позволяет растениям сохранить генетические характеристики материнского растения без изменений, так как они размножаются без опыления и смешивания генетического материала с другими растениями.

Адаптация к окружающей среде: Вегетативное размножение позволяет растениям быстро адаптироваться к изменяющимся условиям окружающей среды, таким как климатические изменения или изменения в почвенных условиях, путем размножения наилучше приспособленных особей.

Преимущества вегетативного размножения для культурных растений, которые выращиваются сельским хозяйством или садоводством, включают:

Сохранение генетических характеристик сорта: Вегетативное размножение позволяет сохранить генетические характеристики определенного сорта растения, что особенно важно для сохранения сортовых особенностей, таких как вкус, аромат, цвет или урожайность.


honzoda021: Спасибо большое))))
Похожие вопросы
Предмет: Право, автор: sofffisss
ПОМОГИТЕ ОПТИМА 9 КЛАСС ❗️

❗️ Почувши заклики про допомогу у замкненій квартирі, з дверей якої валив чорний дим, сусіди виламали двері. Вони врятували життя немічній бабусі, яка була замкнена у квартирі.
Чи мусять вони нести відповідальність за нанесення матеріальних збитків власнику квартири?

так/ні

❗️ Громадянин Н. змусив громадянку П. викрасти велику суму грошей на підприємстві, де вона працювала касиром. При цьому він погрожував розправою над її дітьми, яких тримав у заручниках.
Чи буде нести громадянка П. відповідальність за вчинений нею злочин?

так/ні

❗️ Водій автобуса знепритомнів від серцевого нападу та різко загальмував. Пасажири, падаючи, отримали травми.
Чи є в цьому вина водія?

так/ні

❗️ Злочинці, погрожуючи ножем, змусили касира магазину віддати гроші з каси.
Чи має касир відповідати за матеріальні збитки?

так/ні

❗️ Чоловік повертався додому з полювання на власному автомобілі з причепом. Дорога далека, і коли стемніло, він зупинився для відпочинку. Однак одразу до нього під’їхала вантажівка, з якої вийшли троє молодиків і без жодного слова прострелили колеса машини мисливця. Після цього вони почали брати речі з причепу. Власник автомобіля не розгубився — відкрив прицільний вогонь по грабіжниках із мисливського карабіна, убивши одного й тяжко поранивши іншого. Поранений і його спільник поспіхом від’їхали на вантажівці, але невдовзі були затримані поліцією.
Якщо в суді буде доведено необхідну оборону, чи буде автолюбитель притягнутий до відповідальності?

так/ні

❗️ Під час сварки на вулиці громадянин Ніконов напав на громадянина Петрова з лайкою та кулаками. Петров, намагаючись уникнути ударів, випадково розбив вікно в будинку.
Хто з них буде відшкодовувати матеріальні збитки господарю квартири?

громадянин Петров / громадянин Ніконов

❗️ Хлопець затягнув дівчину в темний сарай, душив її та погрожував ножем. Дівчина, захищаючись, вдарила його палицею по голові. Хлопця було госпіталізовано із струсом мозку. Чи була тут необхідна оборона?

так/ні

❗️ Уночі у двері до пенсіонера постукав невідомий у масці. Коли дідусь відчинив і побачив у руці невідомого пістолет, то бризнув у нападника з газового балончика. Як з’ясувалося в ході розслідування, сусідський підліток вирішив пожартувати над пенсіонером, а пістолет був іграшковий. Дідусь не був притягнутий до відповідальності, адже діяв у ситуації ...

діяння, пов’язане з ризиком /
необхідної оборони /
крайньої необхідності /
уявної оборони
Предмет: Физкультура и спорт, автор: MARIBEL08
1. Якщо гравець був вилучений з поля за порушення екіпіровки і повернувся на поле без дозволу арбітра, яким має бути покарання?
а) усне попередження
б) жовта картка. ;
2. Яке рішення має прийняти арбітр у даній ситуації? ( Захисник перервав передачу м'яча рукою):
а) захисник отримує жовту картку, призначається -. штрафний удар;
б) захисник отримує попередження, призначається вільний удар.
3. У який момент поновлюється гра після «спірного м'яча»?
а) коли м'яча торкнеться один з гравців;
б) коли м'яч торкнеться землі.
4. Чи правильне рішення прийняв гравець? ( 11-метрова відмітка схована під водою після дощу, тому гравець вибрав вільне місце від води і встановив м'яча):
а) ні, він має поставити м'яча на відмітку у будь - якому випадку;
б) так, але поставити м'яч потрібно не ближче 11-и метрів.
5. Яке рішення має прийняти арбітр, якщо 11- метровий удар був призначений в кінці тайму чи додаткового часу?
а) закінчити гру без виконання удару; б) додати час на його виконання. page
6. Чи зарахує суддя гол, забитий в даній ситуації? ( Удар по воротах був на- стільки сильний, що воротар м'яч хоч і дістав, але не зафіксував. Нападаючий вибив м із рук і забив у ворота):
а) так, гол має бути зарахований;
б) ні, могла бути небезпечна гра.​