Предмет: Химия, автор: 1233211934

100 БАЛІВ!!!!!ОФОРМІТЬ ТА РОЗВ'ЯЖІТЬ ЗАДАЧУ!!!!!.Обчисліть масу солі, яка утворюється внаслідок взаємодії 40 г натрій гідроксиду із нітратною кислотою.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(NaOH) = 40 г

Найти: m(NaNO3) -?

Молярна маса (NaNO3) і  NaOH

М(NaNO3) = 23 + 14 + 16 * 3 = 85 г/моль

М(NaOН) = 23 + 16 + 1 = 40 г/моль

Складемо РХР:

40 г                         х г

NaOH  + HNO3  → NaNO3  + H2O

n = 1 моль              n = 1 моль

M = 40 г/моль     М = 85 г/моль

m = 40 г                m = 85 г  

m(NaNO3) = 40 * 85 : 40 = 85 г

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: eeror73