Предмет: Физика,
автор: zabka87
3. Визначте напругу на кінцях залізного провідника довжиною 20 см і перерізом
0,4 мм2, в якому сила струму 2,5 А
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
дано:
l=20см=0.2м в СИ
S=0.4мм^2=0.4*10^-6м^2
I=2.5A
U-?
p(питомий опір)=0.000000099 Ом*мм^2/м
R=pl/s=0.000000099*0.2/0.0000004=0.0495 Ом
I=U/R
U=I*R=2.5*0.0495=0.123В
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: kabangg
Предмет: Математика,
автор: elizavetakarasyova29
Предмет: Алгебра,
автор: stetsukveronika
Предмет: Математика,
автор: dwaoihdoawuh
Предмет: Другие предметы,
автор: guseinovnekit