Предмет: Физика,
автор: vasukmiroslava1
Алюмінієву деталь розмірами 20×20×15 см занурюють у воду Яку силу потрібно прикласти, щоб утримати цю деталь в рідині?
помогите пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
a = 0.2м
b= 0.2м
c = 0.15 м
p1 = 2700 кг/м^3 плотностьалюминия
p2 = 1000 кг/м^3 плотность воды
F = ?
V = a*b*c = 0.2*0.2*0.15 = 0.006 м^3
m = p1*V = 2700 * 0.006 = 16,2 кг
F = m*g - p2*g*V = 10*(16,2 - 1000*0.006) = 102 Н
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: dinarayerzhan01
Предмет: География,
автор: udv21052019
Предмет: Математика,
автор: 0Sugar0
Предмет: Геометрия,
автор: tigran266