Предмет: Физика,
автор: vozakvadim
Якої довжини треба взяти свинцевий дріт із площею поперечного перерізу 0,25 мм2, щоб при проходженні в ньому струму силою 0,4 А напруга на його кінцях становила 8,4 В?
срочно помогите!
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Закон Ома говорить, що напруга (V) між кінцями елемента залежить від сили струму (I), який протікає через цей елемент, та його опору (R), який характеризує властивості матеріалу, з якого він зроблений. Математично це виражається формулою:
V = I * R
Для знаходження опору елемента можна скористатися формулою:
R = ρ * (L / S)
де ρ - специфічний опір матеріалу, L - довжина елемента, S - площа поперечного перерізу.
Оскільки нам відомі значення напруги, сили струму та площі поперечного перерізу, ми можемо знайти опір дроту:
R = V / I = 8,4 В / 0,4 А = 21 Ом
Тепер, знаючи опір і площу поперечного перерізу дроту, ми можемо знайти його довжину:
L = R * S / ρ = 21 Ом * 0,25 мм2 / 11,34 * 10^-9 Ом*м (специфічний опір свинцю) ≈ 465,5 м
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: pidor118
Предмет: Биология,
автор: jxirzixtxtoxtx
Предмет: Химия,
автор: yanavas925
Предмет: Математика,
автор: Ilhomid
Предмет: Английский язык,
автор: cedywothzy