Предмет: Физика, автор: 21sanay21

Срочно поможіть три резистори опором 5 Ом ккожний з'єднані паралейно і приєднані до джерела струму, напруга на затискачах якого 15 В. Якою є сила струму в колі

Ответы

Автор ответа: artemdancuk9
0

Відповідь:

Якщо три резистори з'єднані паралельно, то загальний опір кола можна знайти за формулою:

1/ R = 1/R1 + 1/R2 + 1/R3

де R1, R2 та R3 - опори кожного з резисторів.

Підставляючи значення, отримуємо:

1/ R = 1/5 + 1/5 + 1/5 = 3/5

R = 5/3 Ом

Тепер можемо визначити силу струму в колі за законом Ома:

I = V / R

де V - напруга на затискачах джерела струму, яка дорівнює 15 В.

Підставляючи значення, отримуємо:

I = 15 В / (5/3 Ом) = 9 A

Отже, сила струму в колі становить 9 амперів.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: klinovaksusa78
Предмет: Алгебра, автор: nikiva06