Предмет: Физика, автор: kaspercukdima

2.Яку роботу по переміщенню заряду 2 мкл виконує електричне поле на ділянці кола, напругу на якій показує зо- бражений на фото вольтметр?

3.Під час блискавки через поперечний переріз її каналу про- ходить 1, 25 * 10 ^ 21 електронів. Розряд триває 0,2 с. Яка сила струму в каналі блискавки?

4.Дві дротини мають однакову площу поперечного пе- рерізу і однаковий електричний опір. Яка з них виготовлена з міді, а яка з алюмінію? Відповідь обгрунтуйте.

даю 40б​

Ответы

Автор ответа: oaxamovq91
0

Ответ:

Перше я не знаю

3. За умовою, через поперечний переріз каналу блискавки протікає 1,25 * 10^21 електронів. Кількість елементарних зарядів в одному електроні становить 1,6 * 10^-19 Кл. Тому загальний заряд, який протікає через канал блискавки, можна визначити як:

Q = n * e = (1,25 * 10^21) * (1,6 * 10^-19) Кл ≈ 2 Кл

Тривалість розряду становить 0,2 с.

Тоді сила струму в каналі блискавки дорівнює:

I = Q / t = 2 Кл / 0,2 с = 10 кА

Отже, сила струму в каналі блискавки становить 10 кілоАмпер

4.

Електричний опір провідника залежить від його матеріалу та розмірів. Чим більша площа поперечного перерізу провідника, тим менший його опір.

Однак, опір міді на одиницю довжини провідника менший, ніж опір алюмінію. Тому, якщо дві дротини мають однакову площу поперечного перерізу і однаковий електричний опір, то дротина з міді буде коротшою за дротину з алюмінію.

Це пояснюється тим, що для досягнення одного й того ж електричного опору, в мідній дротині потрібно менше матеріалу, ніж у дротині з алюмінію. Отже, мідна дротина має більшу щільність матеріалу та меншу довжину, ніж алюмінієва дротина з однаковою площею поперечного перерізу та опором.

Тому, якщо дві дротини мають однакову площу поперечного перерізу і однаковий електричний опір, то дротина, яка коротша, виготовлена з міді, а дротина, яка довша, виготовлена з алюмінію

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: vladsuhonos63
Предмет: Математика, автор: Shamshitdinovanafisa