Предмет: Физика,
автор: luda110719
ДОПОМОЖІТЬ
Знайти кінетичну енергію тіла масою 3кг, що рухається з швидкістю 36км/год?
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Пояснення:
Для розрахунку кінетичної енергії тіла вам знадобиться використати формулу для кінетичної енергії:
E = (1/2) * m * v^2
де:
E - кінетична енергія тіла
m - маса тіла
v - швидкість тіла
Для зручності розрахунків, переведемо швидкість з км/год в м/с. Для цього потрібно поділити швидкість на 3,6 (1 км/год = 1000 м/3600 с = 5/18 м/с):
36 км/год / 3,6 = 10 м/с
Тепер можемо підставити відомі значення в формулу:
m = 3 кг
v = 10 м/с
E = (1/2) * 3 * (10^2)
E = 0,5 * 3 * 100
E = 150 Дж (джоулів)
Таким чином, кінетична енергія тіла масою 3 кг, що рухається зі швидкістю 36 км/год, становить 150 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: maksnikk
Предмет: Физика,
автор: kuppaviktoria9
Предмет: История,
автор: romashkaz488
Предмет: Математика,
автор: burysqzifwlmgol
Предмет: Обществознание,
автор: ryabovasonya083