Предмет: Физика, автор: parrerro81

мені потрібно 4 Срочно

Приложения:

Ответы

Автор ответа: osadchydaniel1
2

Для знаходження тиску на поверхню можна скористатися формулою:Тиск = Сила тиску / Площа дотику з поверхнею

Шляховий каток:

Тиск на поверхню = 48 кН / 0,12 м^2 = 400 кПа

Отже, тиск на поверхню шляхового катка дорівнює 400 кПа.

Ноги людини:

Сила тиску = Тиск * Площа дотику з поверхнеюСпочатку переведемо площу дотику з поверхнею ніг людини з см^2 в м^2:

Спочатку переведемо площу дотику з поверхнею ніг людини з см^2 в м^2:320 см^2 = 0,032 м^2

Тоді сила тиску на поверхню ніг людини дорівнює:

Сила тиску = 25 кПа * 0,032 м^2 = 0,8 кН

Отже, сила тиску на поверхню ніг людини дорівнює 0,8 кН


osadchydaniel1: Здається все правильно
parrerro81: дякую
parrerro81: я порівняв ще зі схожими все добре дякую
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Kati00cat