Предмет: Физика,
автор: mvika4008
тіло побувало на висоті 8м 75см двічі з тривалим часом 3с. знайти з якою початковою швидкістю рухалося тіло
Ответы
Автор ответа:
1
За допомогою формули для вертикального кидка можна знайти швидкість під час першого підйому тіла:
h = (1/2) * g * t^2
8.75 = (1/2) * 9.8 * (3/2)^2
8.75 = 11.025
Це означає, що тіло може бути зближене з вказаною висотою, якщо воно має початкову швидкість, яка дорівнює швидкості під час першого підйому.
v₀ = g * t
v₀ = 9.8 * (3/2)
v₀ = 14.7 м/c
Тому, початкова швидкість руху тіла дорівнює 14.7 м/c.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zambrowski
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: truedermer
Предмет: Українська мова,
автор: belayaalona10201987
Предмет: Математика,
автор: Georgievskaiae