Предмет: Физика, автор: chernobaias

СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛОВ ФИЗИКА
4. Літак масою 50т торкається посадкової смуги при швидкості 108 км/год. Якою є сила опору руху, якщо літак до зупинки пробігає по смузі 800м?

Ответы

Автор ответа: mirtchahalaf
0

Відповідь:

Спочатку необхідно визначити початкову кінетичну енергію літака:

E = (1/2) * m * v^2

де E - кінетична енергія, m - маса літака, v - швидкість літака

E = (1/2) * 50000 кг * (108 км/год)^2

E = 327600000 Дж

Після того, як літак долає 800 м, вся його кінетична енергія перетворюється на роботу сили опору руху, згідно з принципом збереження енергії:

E = F * s

де F - сила опору руху, s - відстань, яку літак проходить під час гальмування

F = E / s

F = 327600000 Дж / 800 м

F ≈ 409500 Н

Отже, сила опору руху дорівнює близько 409500 Н.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: alinarashevska
Предмет: Математика, автор: Sali1986