Предмет: Химия,
автор: vladakhlian14
Напишіть молекулярну формулу одноатомного спирту і назвіть його якщо 5 моль спирту мають масу 230 г
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Загальа формула одноатомного спирту: СnH2n+1OH
Знайдемо молекулярну масу спирту:
М(СnH2n+1OH) = m(СnH2n+1OH)/n(СnH2n+1OH) = 230/5 = 46
Підставляємо відносні атомні маси замісь символів і отримуємо рівняння :
12n + 2n + 1 + 16 + 1 = 46
14n = 46 - 18
14n = 28
n = 28 : 14
n = 2
Отже молекулярна формула одноатомного спирту: С2Н5ОН - етанол
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: margaritakrupena31
Предмет: Химия,
автор: pauch0k
Предмет: Литература,
автор: missmimi199160
Предмет: Английский язык,
автор: NIKDAG2017
Предмет: Алгебра,
автор: vladmarkushin40