Предмет: Физика,
автор: sosiso4ka195
3. Обчисліть силу, що діє на тіло, яке рухається із прискоренням 0,5м/ c ^ 2 Маса тіла 20 кг.
A) 10H; Б) 0,1Н; B) 100H; Г) 5Н.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
A) 10H
Объяснение:
Дано:
m=20 кг
a=0,5м/c²
F=?
__________________
F=a×m
F=20×0.5=10Н
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: d20148352
Предмет: История,
автор: viktoriaholovai03
Предмет: Математика,
автор: mehinoruclu
Предмет: Математика,
автор: dertypannn
Предмет: История,
автор: janastar34