Предмет: Химия,
автор: curazprestiz
Рішення задач на масову частку розчиненої речовини у розчині1. Обчисліть масову частку цукру у розчині, добутому в результаті
розчинення 20г цукру у воді масою 140г.
2. Яку масу солі і води слід взяти, щоб приготувати 300г розчину з масовою
часткою солі 15%?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
1)
m(р-ну) = m(цукру) + m(H2O) = 20 + 140 = 160 г
w(цукру) = m(цукру)/m(р-ну) * 100% = 20/160 * 100% = 12,5 %
2)
m(солі) = m(р-ну) * w(солі) : 100% = 300 * 15% * 100% = 45 г
m(H2O) = m(р-ну) - m(солі) = 300 - 45 = 255 г
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: arikaroslav458
Предмет: История,
автор: kudovidski
Предмет: Литература,
автор: Ivanshiyan321
Предмет: Английский язык,
автор: Potrashitel46
Предмет: Математика,
автор: ogurechnikovslava8