Предмет: Физика,
автор: ihokey
Знайти імпульс тіла масою150г, яке рухається зі швидкістю 3,6км/год.
Ответы
Автор ответа:
2
Імпульс тіла розраховується за формулою:
І = m * v
де І - імпульс тіла, m - його маса, а v - швидкість руху.
У задачі маса тіла m = 150 г = 0,15 кг, а його швидкість v = 3,6 км/год.
Перетворимо швидкість до одиниць СІ:
v = 3,6 км/год = (3,6 * 1000 м) / (3600 с) ≈ 1 м/с
Тоді:
І = m * v = 0,15 кг * 1 м/с ≈ 0,15 Н*с
Отже, імпульс тіла масою 150 г, яке рухається зі швидкістю 3,6 км/год, дорівнює близько 0,15 Н*с.
І = m * v
де І - імпульс тіла, m - його маса, а v - швидкість руху.
У задачі маса тіла m = 150 г = 0,15 кг, а його швидкість v = 3,6 км/год.
Перетворимо швидкість до одиниць СІ:
v = 3,6 км/год = (3,6 * 1000 м) / (3600 с) ≈ 1 м/с
Тоді:
І = m * v = 0,15 кг * 1 м/с ≈ 0,15 Н*с
Отже, імпульс тіла масою 150 г, яке рухається зі швидкістю 3,6 км/год, дорівнює близько 0,15 Н*с.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: galanovakateryna
Предмет: Химия,
автор: gabbiqwh
Предмет: Английский язык,
автор: v6022505
Предмет: ОБЖ,
автор: mersmo
Предмет: Математика,
автор: abduzhanova75