Предмет: Физика, автор: aleksejpovelev179

Два опори 2 Ом і 1 Ом з’єднали послідовно і підключили до джерела напругою 12 В. Визначте загальний опір та силу струму в колі.


З ДАНООООООО И РОЗВЯЗАННЯМ

Ответы

Автор ответа: ss26mm26
1

Відповідь:

Пояснення:

Для розрахунку загального опору та сили струму в колі можемо скористатися формулами, що описують послідовне з'єднання опорів.

Загальний опір послідовного з'єднання опорів розраховується як сума опорів кожного елемента:

R_total = R1 + R2

де R1 та R2 - опори першого та другого елементів відповідно.

Сила струму в колі розраховується за законом Ома:

I = V / R_total

де V - напруга джерела, R_total - загальний опір кола.

Задано: R1 = 2 Ом, R2 = 1 Ом, V = 12 В.

Значення опорів:

R1 = 2 Ом

R2 = 1 Ом

Загальний опір кола:

R_total = R1 + R2 = 2 Ом + 1 Ом = 3 Ом

Сила струму в колі:

I = V / R_total = 12 В / 3 Ом = 4 А

Отже, загальний опір кола дорівнює 3 Ом, а сила струму в колі становить 4 А.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: sergejpugacev608
Предмет: Литература, автор: aleksandraabakumova2