Предмет: Физика,
автор: ivanka28052008
На шляху 250 м тіло змінило швидкість від 8 до 12 м/с чому дорівнює прискорення тіла? За який час змінилася швидкість тіла?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
V1=8м/с;V2=12м/с
V1=V0+a*t
8+a*t=12—змінення швидкості
a*t=4(час)
S=V0*t+1/2*a*t^2
S=8*t+1/2*a*t^=250 весь пройдений шлях
8*t+1/2*4*t=250
10*t=250
t=25(c)
a=4/25=0,16(м/с^2)прискорення
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: barsonya09
Предмет: Литература,
автор: dashaivleva110411
Предмет: Английский язык,
автор: rekecinskaavika
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: Аноним