Предмет: Химия, автор: burduzakirill444

Прошу срочно помогите

Приложения:

Ответы

Автор ответа: solomiathorovska
0

Відповідь:

2СО+(ОН)3

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: malykov265
Установіть, про що йдеться в текстах історичних джерел. Обгрунтуйте історичне значення подій, про які йдеться у джерелах.

А. "Енеїда" на українську мову перелицьована, є головним твором Котляревського, що обезпечив йому безсмертність. "поки сонце з неба сяє, поки живуть люди, як висловився Шевченко. Вже Костомаров зазначив велике значення Котляревського щодо реалізму, на- родного гумору і народної мови, а навіть Куліш, що спершу неприхильно ставився до "Енеїди, був приневолений визнати, що Котляревський "при всіх слабих сторонах" був одним з тих небагатьох українців, що розбудив національну свідомість» (О. Барвін ський).

Б. «Нещодавно виявлено, що молоді вчені люди в Києві, майже всі уродженці Малоросії, утворили Українсько-Слов'янське товариство св. Кирила і Мефодія. Засновниками това- риства були: колезький секретар Гулак, ад'ютант Костомаров і кандидат Білозерський, але з ними зближалася й інша молодь, яка здебільшого вчилася в університеті Св. Воло димира... Всі вони у своїх листах, а художник Шевченко, колишній вчитель Куліш / Косто маров навіть у надрукованих ними творах, зображаючи неправильно справжній стан України, яка ніби перебувала в тяжкому становищі, захоплено говорили про колишню Малоросію, надаючи їй надзвичайно великого значення: історію цього краю подавали мало не визначнішою за всі історії, наїзди гайдамаків описували як лицарства, наводили приклади колишньої вольниш, натякаючи, що дух свободи не охолонув і досі таїться се ред малоросіян (3 таємної інформації шефа жандармів графа О. Орлова губернаторам).

В. «Порадившись з батьком і дядьками, Платон Федорович Симиренко привіз в Росію французів-техніків, призначив їм величезне жалування, і фірма братів Яхненків і Сими- ренка почала будівництво першого в південно-західному краї, навіть можна сказати в Росії, машинобудівного заводу з удосконаленнями останнього слова науки і техніки» (П. Клебановський).