Предмет: Физика,
автор: miteor62
5. Водяну стоградусну пару впустили в калориметр, де міститься шматок льоду, маса якого 5 кг, а температура –50 °С. Визначте масу впущеної пари, якщо шматок льоду розплавився.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
mп=0,8 кг
Объяснение:
Дано :
t(1)=100° C
m(1) = 5кг
t(2)= -50° C
t = 0° C
C(Л) = 2100 Дж/кг×°С
С(В) = 4200 Дж/кг×°С
r = 2,3 × Дж/кг
λ = 332 × 10³ Дж/кг
m(п) - ?
_________________________________________
Q(г)=Q(x)
Q(н)=Q(ox)=CmΔt
Q(пл) = λm
Q(конд) = rm
Q(г) = rm(п) + С(В)m(п)Δt(п) Δt = t(1) - t
Q(г) = m(п)(r + С(В)(t(1) - t)) Δt(п) = t - t(2)
Q(x) = C(Л)m(Л)Δt(Л) + λm(1) = m(Л)(C(Л)(t-t(2)) + λ)
m(п)(r + C(В)(t(1) - t)) = m(Л)(C(Л)(t-t(2)) + λ)
m(п) =
aбо
m(п) = m(Л)(C(Л)(t-t(2)) + λ) / (r + C(В)(t(1) - t))
m(п) = ≈ 0,8 кг
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: mariasemota39
Предмет: География,
автор: titop4ic
Предмет: Алгебра,
автор: ripulaola9
Предмет: Английский язык,
автор: alexeevatsuka
Предмет: Другие предметы,
автор: hejwewe