Предмет: Физика, автор: aleksey3033

С какой начальной скоростью надо бросить вниз мяч с высоты 3 м, чтобы он подпрыгнул на высоту 9 м?
помогите пожалуйста 30 балов ​

Ответы

Автор ответа: antonforsovic
1

h = 1/2 * g * t^2,

де h - висота падіння, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с^2 на Землі), і t - час падіння.

Підставляючи відповідні значення, отримуємо:

3 = 1/2 * 9,8 * t^2.

Розкриваємо дужки та розв'язуємо рівняння відносно часу t:

3 = 4,9 * t^2

t^2 = 3/4,9

t = √(3/4,9) ≈ 0,78 с.

Максимальна висота підпружинку

t' = t/2 = 0,78/2 = 0,39 с.

h' = v0 * t' - 1/2 * g * t'^2,

Підставляємо значення:

9 = v0 * 0,39 - 1/2 * 9,8 * (0,39)^2.

v0 * 0,39 = 9 + 1/2 * 9,8 * (0,39)^2

v0 = (9 + 1/2 * 9,8 * (0,39)^2) / 0,39.

v0 = (9 + 1


aleksey3033: дано си решение можно???
Похожие вопросы