Предмет: Физика, автор: mkarnauh54

У циліндрі під поршнем площею 0,02 м2 міститься вода. Вантаж якої маси потрібно покласти на поршень, щоб тиск води на дно циліндра зріс на 11 кПа?​

Ответы

Автор ответа: muddglebasik
0

Объяснение:

Дано:

Площа поршня (S) = 0,02 м^2

Зміна тиску (ΔP) = 11 кПа = 11 * 10^3 Па (паскал)

Необхідно знайти масу вантажу, який потрібно покласти на поршень, щоб збільшити тиск води в циліндрі на 11 кПа.

Розв'язок:

Тиск на дно циліндра визначається формулою:

P = F / S

де P - тиск, F - сила, яку викликає вантаж, S - площа поршня.

Зміна тиску можна записати як:

ΔP = ΔF / S

де ΔF - зміна сили.

Ми можемо виразити зміну сили ΔF з цієї рівності:

ΔF = ΔP * S

Підставляємо відомі значення:

ΔF = 11 * 10^3 * 0,02 = 220 Н (ньютон)

Отже, щоб збільшити тиск води на дно циліндра на 11 кПа, потрібно покласти на поршень вантаж масою 220 Н.

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: alenalitv2015
Предмет: Алгебра, автор: 19860605