Предмет: Физика,
автор: sg07b834
Даю 100 балов!!!
2)Тіло, що було кинуто вертикально вниз з висоти h=20 м зі швидкістю 5 м/с, впало на Землю. Якою була його швидкість під час удару об Землю? ( нужно сделать 1,2,3)
Приложения:

sg07b834:
пожалуйста!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Все задачи на равенство кинетической и потенциальной энергий до и после.
Ек=mV²/2
Ep=mgh
Работа (А) равна изменению энергии
1)
Ek=420Дж
m=23кг
__________
h-?
Ek=Ep
Ep=mgh
h=Ek/mg
h=420/23/9.81≈1.86м
2
Ek₁+Ep₁=Ek₂
Ep₁=mgh
Ek₁=mV₁²/2
Ek₂=mV₂²/2
V₂=√(2gh+V₁²)
V₂=√(2*9.81*20+5²)≈20.43 м/с
3. А=Ep
Ep=mgh
A=mgh
A=350*9.81*40=137340Дж
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: z4563021
Предмет: Биология,
автор: vojtenkosasa68
Предмет: Музыка,
автор: naan6290
Предмет: Українська мова,
автор: pidlisnijtaras0