Предмет: История, автор: koroldaria99

Терміново!!!
Проаналізувати основні напрямки діяльності Пилипа Орлика і «мазепинців» у еміграції.
Дуже дякую за правильну відповідь!

Ответы

Автор ответа: macikvadim76
1

Ответ:

Політична діяльність. Орлик та "мазепинці" продовжували боротьбу за створення незалежної української держави. Вони взаємодіяли з різними європейськими державами, такими як Швеція та Австрія, у надії отримати підтримку для своїх планів. Орлик навіть відправив послів до папи у Рим, у надії залучити його до своєї справи. Вони також продовжували діалог з різними українськими групами в еміграції, а також з тими, хто залишився в Україні.

2. Військова діяльність. Орлик та "мазепинці" не припиняли збирати емігрантів для створення української армії, яка могла б допомогти у боротьбі за незалежність України. Вони брали участь у різних військових операціях, в тому числі Шведської імперії та Австрії, у надії отримати підтримку для своїх планів.

3. Культурна діяльність. Орлик та "мазепинці" були активними учасниками української культурної сцени в еміграції. Вони засновували українські школи, видавали книги та газети, організовували культурні заходи. Вони намагалися зберегти українську культуру та ідентичність, які були під загрозою у зв'язку з підкоренням України Росією.

4. Дипломатична діяльність. Орлик та "мазепинці" брали участь у дипломатичних місіях для залучення міжнародної підтримки до своїх планів. Вони зустрічалися з дипломатами та політичними лідерами різних країн у надії залучити їх до своєї справи.

Объяснение:

Автор ответа: balabolka13yers
1
Пилип Орлик, гетьман Української козацької держави, після поразки під Полтавою у 1709 році емігрував з України та продовжував боротьбу за відродження козацької держави. Орлик перебував у різних країнах Європи та працював над створенням концепції політичного устрою Української держави.

Одним з напрямків діяльності Пилипа Орлика у еміграції було відновлення козацької держави на теренах України. Він планував створити союз зі Швецією та Великою Британією для боротьби з Російською імперією. Крім того, Орлик займався створенням політичних та правових документів, які мали забезпечити функціонування майбутньої козацької держави.

Також, у еміграції активно діяли "мазепинці" - прибічники гетьмана Івана Мазепи, який також був змушений емігрувати після поразки під Полтавою. Мазепинці працювали над створенням концепції "нової" Української держави з відокремленням від Росії та збереженням козацької автономії. Вони також співпрацювали з іншими політичними групами в еміграції та діяли на користь України у європейських державах.

Похожие вопросы
Предмет: Психология, автор: karolinkabutenko
Згідно з висновками Міністерства освіти і науки України, «більше половини того, що називається саме «кодексом честі студента», – це короткі брошури-пам’ятки чи переліки деклараційного характеру, що виголошуються на посвяті в студенти. […] це поняття сприймається як набір загальних фраз, із яким студент ознайомлюється лиш раз при вступі (якщо ознайомлюється), аби за час навчання успішно його забути. Цей висновок підкріплює і той факт, що згідно з результатами контент-аналізу відповідальність за порушення прописана майже в усіх повноцінних нормативних документах та, за винятком одного випадку, не згадується в брошурах і переліках». Чипогоджуєтеся Ви з оцінками аналітиків МОН? Опишіть письмово Ваш власний досвід: як відбувалася посвята, чи виголошували Ви обіцянку студента, як відбулося Ваше знайомство з Кодексом честі студента чи аналогічним документом? Чи змінилося щось у Вашому сприйнятті закладу вищої освіти після знайомства з Кодексом честі / аналогічним документом? Чи насправді так необхідно, щоб у Кодексі честі прописувалася відповідальність за порушення норм академічної доброчесності?
Предмет: Литература, автор: anastasiamihajlova68