Предмет: Информатика,
автор: vitaslastin74
Задача 1. Морозиво коштує 1,75. Надрукувати табличку у допомогу продавцеві:1 порцій коштують 1.75 грн 2 ПОРЦİй коштують 3.5 грн 3 порцій коштують 5.25 грн 4 порцій коштують 7.0 грн 5 порцій коштують 8.75 грн 6 порцій коштують 10.5 грн 7 порцій коштують 12.25 грн 8 ПОРЦİй коштують 14.0 грн 9 порцій коштують 15.75 грн
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
for i in range(1,10):
k=1.75*i
print(i,"порцій",i,"коштують",round(k,2),"гривень")
Объяснение:
))
tome86:
скажіть де знайти таке морозиво
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: medved6186
Предмет: Математика,
автор: nuraliibaliev
Предмет: Литература,
автор: nogaoleksandra
Предмет: География,
автор: nikitabusygin856
Предмет: Литература,
автор: goodwfag