Предмет: Химия,
автор: minineji228
помогите пожалуйста
Під час захворювань для підтримки організму в кров уводять фізіологічний розчин- 0,85-процентний розчин натрій хлориду. Виготовте такий розчин масою 500г. Здійсніть відповідні обчислення.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
m(NaCl)=m(розчину)× w(NaCl) = 500×0,0085=4,25г
m(H2O)= m(розчину) - m(NaCl) = 500 - 4.25г = 495,75г
Щоб приготувати фізіологічний розчин- 0,85-процентний розчин натрій хлориду треба взяти 4.25г натрій хлориду та розчинити у 495,75г води.
Автор ответа:
3
Дано:
ω(NaCl) = 0,85%
m р-ну(NaCl) = 500 г
Знайти:
m(NaCl) - ?
m(H2O) - ?
Розв'язання:
1) m(NaCl) = ω * m р-ну / 100% = 0,85% * 500 / 100% = 4,25 г;
2) m(H2O) = m р-ну(NaCl) - m(NaCl) = 500 - 4,25 = 495,75 г.
Відповідь: Маса NaCl становить 4,25 г; H2O - 495,75 г.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: vizazhist51
Предмет: История,
автор: popovichilya395
Предмет: Химия,
автор: karinaprocaj85
Предмет: Алгебра,
автор: ii2028324
Предмет: Математика,
автор: nikitarozhkov03