Предмет: Химия,
автор: yana3388
срочно даю 25 балів через дано !!!!!!!!!!!!!!!Приготувати розчин солі масою 230 г з масовою часткою солі 15%
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано:
m(розчину)=230г
w(солі)=15%
m(солі)=?
m(H2O)=?
m(солі)=m(розчину)× w(солі) = 230×0,15= 34,5г
m(H2O)= m(розчину) - m(солі) = 230 - 34.5 = 195,5г
Щоб приготувати розчин солі масою 230 г з масовою часткою солі 15%, треба 34.5г солі змішати з 195,5г води.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: slastionp58
Предмет: Математика,
автор: angelinakiricenko55
Предмет: Алгебра,
автор: yaroslavorda456
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: atugaliva