Предмет: Химия, автор: lazarevanatalia

Обчисліть масову частку солі в розчині масою 250 г, де міститься 15 г солі.

Ответы

Автор ответа: braznikovakristina20
1

Ответ:

УДАЧКІ!!!

Объяснение:

Масова частка солі в розчині визначається як відношення маси солі до загальної маси розчину, помножене на 100%.

У нашому розчині маса солі становить 15 г, а маса розчину, яка включає в себе і сіль, і розчинник (воду) - 250 г.

Тоді масова частка солі дорівнює:

15 г / 250 г * 100% = 6%

Отже, масова частка солі в розчині становить 6%.


dyexfnf: braznikovakristina20 такую мелочь и то копируешь из нейросети
Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі) = 15 г

m(р-ну) = 250 г

Найти: w(солі) - ?

w(солі) = m(солі) /m(р-ну) * 100% = 15/250 * 100%  = 6%

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: issamp223