Твір. Краса рідної природи в поезіях Т.Шевченка, П.Тичини, М.Рильського,Антонича. План 1. Що для нас природа.( На мою думку,..). 2. Що оспівував у своїх поезіях,які ми вивчили, Т.Шевченко.(Вказати назву, про що ці вірші, які почуття викликають ці поезії). 3. Поезії М.Рильського та П. Тичини, які МИ ВИВЧИЛИ . Вказуємо назву твору,відтворити власні враження,емоції від прочитаних творів. 4.Що надихає митців на створення віршів про природу.
Ответы
Ответ:
Природа є невичерпним джерелом краси та натхнення для багатьох митців. На мою думку, вона надає нам можливість відчути гармонію, злиття з навколишнім середовищем та насолоджуватись її безмежними барвами та формами.
Тарас Шевченко у своїх поезіях оспівував красу української природи, зображуючи її у різних вимірах. У "Веснянці" та "Тополі" він описує весняний ландшафт та радість від пробудження природи після зимової сплячки. У "Кобзарі" Шевченко заспівав про дивність і красу Канівських гор та Дніпра, а в "Реве та стогне Дніпр широкий" передав силу та могутність річки.
Максим Рильський у вірші "Зима в гаю" передає спокій та безмежну тишу зимової природи. Павло Тичина у поезії "Зоряний вечір" зображує красу нічного неба та неймовірну глибину космосу. Ці твори викликають в мені відчуття та емоції спокою, гармонії та насолоди від спостереження за навколишнім світом.
Для митців природа стає джерелом натхнення, яке допомагає їм передати відчуття та емоції у своїх творах. Краса природи, її неповторність та мінливість залишається невичерпним джерелом натхнення для творчих пошуків митців.
Объяснение: