Предмет: Физика,
автор: VladislavSyniak96854
Напруга на реостаті дорівнює 156В. Довжина обмотки - 200 см нікелінового дроту, а площа його поперечного перерізу - 0,54мм2. Визначте силу струму в даному реостаті.
Разом з дано.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:Закон Ома стверджує, що напруга U на ділянці електричного кола прямопропорційна силі струму I, що протікає через цю ділянку, та опору R цієї ділянки: U = I * R. Таким чином:
I = U / R
Опірний коефіцієнт можна знайти з таблиць фізичних величин і складає 1,2 Ом * мм² / м. Отже, опір реостату можна обчислити за формулою:
R = опірний коефіцієнт * довжина) / площа поперечного перерізу
R = 1,2 Ом * мм² / м * 200 см) / 0,54 мм² = 444,44 Ом
Тепер можна обчислити силу струму за формулою:
I = U / R = 156 В / 444,44 Ом ≈ 0,3515 Або 351,5 мА
Отже, сила струму в даному реостаті дорівнює близько 0,3515 Або 351,5 мА (міліампер).
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: vp2393709
Предмет: Математика,
автор: kamranfazilov901
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: amirkhaz2013
Предмет: Математика,
автор: iila83836
Предмет: Физика,
автор: Ufa102rusq