Предмет: Химия,
автор: zorzzorz1
1. Обчисліть масові частки елементів у глюкозі
2. Здійсніть перетворення:
СН4 → СО2 → С6Н12О6 → С2Н5ОН → СН3СООН
3. Застосування глюкози
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Масові частки елементів у глюкозі (C6H12O6) можна обчислити наступним чином:
Вуглець: W© = 6 * 12 / 180 * 100% = 40%
Водень: W(H) = 12 * 1 / 180 * 100% = 6.7%
Кисень: W(O) = 6 * 16 / 180 * 100% = 53.3% 1
Це послідовність хімічних реакцій:
СН4 + 2O2 → СО2 + 2H2O
СО2 + H2O → C6H12O6 + O2
C6H12O6 → 2C2H5OH + 2CO2
C2H5OH + O2 → CH3COOH + H2O
Глюкоза широко застосовується в медицині, харчовій промисловості та спорті. Це джерело енергії для організму, що швидко засвоюється. Вона також використовується для виробництва лікарських препаратів та харчових добавок.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: yasynovskuy
Предмет: Физика,
автор: maksimsmalko37
Предмет: Информатика,
автор: kendnnr
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: pokroivskaauia995