Предмет: Химия,
автор: karasevalk1984
срочно, дам 100 баллов
яку масу кальцій оксиду CaO можна добути в наслідок спалювання 10 г кальцію?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
2Ca + O₂ -> 2CaO
m(Ca) = 10 г
m(CaO) = ?
Рішення:
m(CaO) = 2M(CaO) × m(Ca) ÷ 2M(Ca) = 112 г/моль × 10 г ÷ 40 г/моль = 14 г
Відповідь:
m(CaO) = 14 г.
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(Ca) = 10 г
Найти: m(CaО) -?
Молярна маса (CaО) : М(СаО) = 40 + 16 = 56 г/моль
Складемо РХР:
10 г х г
2Ca + O₂ = 2CaO
n = 2 моль n = 2 моль
M = 40 г/моль М = 56 г/моль
m = 80 г m = 112 г
m(CaО) = 10 * 112 : 80 = 14 г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: sonasmurf43
Предмет: Українська мова,
автор: matviy68
Предмет: Биология,
автор: lexnurti
Предмет: Биология,
автор: isaevrg74
Предмет: Литература,
автор: d0rpin