Предмет: История, автор: uliailcuk356

Стіва Вознюка (Джопса) чим його винахід корисний людству?

Ответы

Автор ответа: isushko40
0

Ответ:

Объяснение:

Сте́в Джо́бс (ширше відомий як Стів Возняк) був американським підприємцем, винахідником та співзасновником компанії Apple Inc. Він вніс величезний внесок у світ технологій, зокрема заснувавши компанію, яка випустила ряд революційних продуктів, таких як комп’ютери Apple Macintosh, iPhone, iPad, iPod і багато інших. Ось кілька способів, якими його винаходи були корисні людству:

Персональні комп'ютери: Винахід персональних комп'ютерів Apple Macintosh відкриває нові можливості для особистої обробки інформації та розвитку комп'ютерних технологій вдома і в бізнесі. Це сприяло розвитку комп'ютеризації суспільства, створенню нових робочих місць та прискоренню технологічного прогресу.

Смартфони: iPhone, розроблений Стівом Джобсом, був першим смартфоном, який поєднував у собі мобільний телефон, медіаплеєр, інтернет-пристрій та багато інших функцій. Цей винахід змінюється способом, яким люди взаємодіють один з одним та використовують технології в повсюдному житті, створюючи комунікацію, доступ до інформації та розваг більш зручними та доступними.

Планшетні комп'ютери: iPad, розроблений також Стивом Джобсом, став популярним пристроєм для розваг, освіти та бізнесу. Він забезпечує зручний доступ до великої кількості контенту, включаючи книги, фільми, музику, веб-сайти та додатки, допомагаючи людям отримувати нові знання

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: strelkina42
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Русский язык, 8 класс, помогите пожалуйста, очень срочно надо.



Найдите уточняющие члены предложения, подчеркните как член предложения. Определите, к какому слову они присоединяются и какое слово уточняют.

Недалеко от костра артиллеристов, в приготовленной для него избе, сидел князы Багратион за обедом, разговаривая с некоторыми начальниками частей, собравшимися у него.

Пьер теперь только, в свой приезд в Лысые Горы, оценил всю силу и прелесть своей дружбы с князем Андреем.

Тут, в полку, все было ясно и просто.

«Да, здесь, в этом лесу, был этот дуб, с которым мы были согласны, - подумал князь Андрей.-Да где он?»

На третий день праздника, после обеда, все домашние разошлись по своим комнатам.

После чаю Николай, Соня и Наташа пошли в диванную, в свой любимый угол, в котором всегда начинались их самые задушевные разговоры.

Диммлер начал играть. Наташа неслышно, на цыпочках, подошла к столу, взяла свечу, вынесла ее и, вернувшись, тихо села на свое место. В комнате, особенно на диване, на котором они сидели, было темно, но в большие окна падал на пол серебряный свет полного месяца.

Тут же у ворот, шагах в десяти от князя Андрея, пользуясь отсутствием князя Кутузова и прекрасной погодой, стояли два денщика, курьер и дворецкий.