Предмет: Физика,
автор: tokarigor14
Визначити е.р.с. джерела електроенергії, яким є акумулятор, створений з 4 елементів, підключених між собою послідовно, якщо сили струму на зовнішній ділянці електричного ланцюга дорівнює 2 А Внутрішній опір одного елемента 0.003 Ом. Опір споживача 4 ОМ
Срочно!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Електричний опір одного елемента акумулятора дорівнює 0,003 Ом. Кількість елементів у акумуляторі - 4, тому загальний опір акумулятора становить 0,003 Ом * 4 = 0,012 Ом.
За законом Ома, напруга на споживачі дорівнює I * R, де I - сила струму, а R - опір споживача. З огляду на те, що опір споживача дорівнює 4 Ом, то напруга на споживачі дорівнює 2 * 4 = 8 В.
Внутрішній опір акумулятора дорівнює загальному опору акумулятора, оскільки всі елементи відключені послідовно. Тому загальний струм в електричному ланцюзі дорівнює I = U / R = 8 В / (0,012 Ом + 4 Ом) = 1,996 A.
Отже, еквівалентний резистор акумулятора становить 0,012 Ом, а сила струму на зовнішній ділянці електричного ланцюга дорівнює 1,996 A.
tokarigor14:
можешь это на бумаге решить?
Кількість елементів: n = 4
Загальний опір акумулятора: R = R₁ * n = 0,003 Ом * 4 = 0,012 Ом
Опір споживача: R_sp = 4 Ом
Напруга на споживачі:
U = I * R_sp, де I - сила струму
U = 2 А * 4 Ом = 8 В
Сила струму в електричному ланцюзі:
I = U / (R + R_sp)
I = 8 В / (0,012 Ом + 4 Ом) = 1,996 A
Таким чином, еквівалентний резистор акумулятора становить 0,012 Ом, а сила струму на зовнішній ділянці електричного ланцюга дорівнює 1,996 A.
Похожие вопросы