Предмет: Химия,
автор: guyfre
Обчисліть масу натрій етаноату в 110 г розчину з масовою часткою солі 40%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Масова частка розчину, яка не є сіллю, складає:
100% - 40% = 60%
Тому маса розчину, яка містить натрій етаноат, дорівнює:
110 г * 40% = 44 г
Щоб обчислити масу натрій етаноату, необхідно використовувати молярну масу:
NaC2H3O2: 23 + 2(12) + 2(1) + 16 = 82 г/моль
Кількість молів натрій етаноату в розчині дорівнює:
44 г / 82 г/моль = 0,537 моль
Тому маса натрій етаноату дорівнює:
0,537 моль * 82 г/моль = 44 г (округлено до цілого числа)
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: zaritovaalisa335
Предмет: Физика,
автор: n3763824
Предмет: ОБЖ,
автор: FlootaeXd1337
Предмет: Русский язык,
автор: angnlinakarimova
Предмет: Биология,
автор: saparbaevazumagul