Предмет: Химия,
автор: vopolina10
До 340 г розчину солі з масовою часткою розчиненої речовини 10% додали 26 г солі. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в новому розчині (%)
Ответы
Автор ответа:
2
Спочатку обчислимо масу розчиненої речовини у початковому розчині: 340 г * 10% = 34 г. Після додавання 26 г солі маса розчиненої речовини становить 34 г + 26 г = 60 г. Загальна маса нового розчину дорівнює 340 г + 26 г = 366 г.
Отже, масова частка розчиненої речовини в новому розчині дорівнює (60 г / 366 г) * 100% ≈ 16.4%
Отже, масова частка розчиненої речовини в новому розчині дорівнює (60 г / 366 г) * 100% ≈ 16.4%
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: jasminaminecraft23
Предмет: Английский язык,
автор: zxmas91
Предмет: Другие предметы,
автор: medvedchukmaks
Предмет: Алгебра,
автор: gg1224
Предмет: Алгебра,
автор: muhametsafinakamilla