Предмет: Астрономия,
автор: kotubeju
Вертикальний стовп висотою 2 м відкидає тінь довжиною 3 м.Який кут між сонячними променями і горизонтом?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: Угол ≈ 33,69° ≈ 33° 41' 24,2"
Объяснение: Дано:
Высота столба h = 2 м
длина тени столба L = 3 м
Найти какой угол между солнечными лучами и горизонтом α - ?
Смотрите рисунок. Искомый угол α = arctg(h/L) = arctg(2/3) ≈ 33,69° ≈ 33° 41' 24,2"
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: gogolevn07
Предмет: Литература,
автор: ailnavvvvvvvvvv
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: mokrodencs
Предмет: Биология,
автор: irina2005kravchenko