Предмет: Физика,
автор: nazariykulibaba
Визначте довжину ніхромового дроту перерізом 0,25мм2, з якого виготовлено нагрівник електрочайника. Чайник живиться від мережі 220В і нагріває 1,5л води на 75⁰С за 5хв. ККД чайника 50%.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
l=3,21м
Объяснение:
Дано:
S=0,25мм²
ρ=1,2 Ом*мм²/м
U=220В
m= 1,5 л = 1,5 кг
t=5мин=300с
Δt=75°C
η=50%=0,5
с=4200Дж/кг°С
---------------
l-?
Q=cmΔt=4200*1,5*75=472 500Дж
Q=U²*t*η/R
R=U²*t*η/Q=220²*300*0,5/472 500=15,4 Ом
R=ρl/S
l=RS/ρ=15,4*0,25/1,2=3,21м
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: zhanbolatmendikul26
Предмет: Русский язык,
автор: iv759153
Предмет: Литература,
автор: pupil4a09
Предмет: Литература,
автор: kirabelanova2006
Предмет: Математика,
автор: sahibgareevaez