Предмет: Физика,
автор: romansakiv6
М'яч, маса якого 200 г, після удару тривалістю, 0,02 с набув швидкості 5м/с. Яке середне значення сили удару,
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
F=m*V/t=0,2*5/0,02=50 H
Пояснення:
Ось так ось, шо сюди писать не знаю
Автор ответа:
0
Ответ:
F=m*V/t=0,2*5/0,02=50H
Объяснение:
Ответ на фото.
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Nurzhan94
Предмет: Українська мова,
автор: soniaonishchuk2007
Предмет: История,
автор: martin33873
Предмет: Физика,
автор: prettygirl057