Предмет: Физика, автор: nikitanikit988

СРОЧНО ДАЮ 35 БАЛОВ С ДАНО И РОЗВЯЗАНИЕ По провіднику, до кінців якого прикладено напругу 15 мВ, за 2 хвилини
пройшов заряд 8 Кл. Визначить опір провідника.

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
0

Ответ:

Дано:

U=15 мВ=15*10^-3 В;

t=2 хв=2*60=120 сек;

q=8 Кл.

Знайти R.

Рішення.

q=I*t; I=U/R, тоді: q=U*t/R, звідси знаходимо опір провідника:

R=U*t/q=(15*10^-3)*120/8=(1800*10^-3)/8=1,8/8=0,225 Ом.

Знайти

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: elizabeth7753