Предмет: Химия,
автор: olehmatsiievskyi15
2. Обчислити масу хлоридної кислоти, яка потрiбна для повного розчинення 12,84г ферум (III) гідроксиду, з утворенням ферум (|||) хлориду.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
e(OH)3(s) + 3 HCl(aq) → FeCl3(aq) + 3 H2O(l)
За рівнянням реакції видно, що для повного розчинення 1 моль Fe(OH)3 необхідно 3 моля HCl. Значить, для розчинення маси m (у грамах) Fe(OH)3 необхідно масу M (у грамах) HCl, яку можна обчислити за формулою:
M = m × (3 моль HCl / 1 моль Fe(OH)3) × (36,46 г / 1 моль HCl)
де 36,46 г - молярна маса HCl.
Підставляємо дані: m = 12,84 г
M = 12,84 г × (3 моль HCl / 1 моль Fe(OH)3) × (36,46 г / 1 моль HCl) ≈ 1,08 кг
Отже, для повного розчинення 12,84 г ферум (III) гідроксиду необхідно близько 1,08 кг хлоридної кислоти.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: lera243525
Предмет: Алгебра,
автор: nastialauh08
Предмет: Психология,
автор: BlackJack28
Предмет: Математика,
автор: sobakkkka