Предмет: Химия,
автор: 2zvzvf4dpq
Обчисли масову частку кухонної солі у розчині, який утворився при розчиненні 45 г солі у 255 г води. Відповідь запиши у частках одиниці.
ОТВЕТЬТЕ СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Масова частка солі у розчині дорівнює 0,15.
Объяснение:
Обчисли масову частку кухонної солі у розчині, який утворився при розчиненні 45 г солі у 255 г води. Відповідь запиши у частках одиниці.
Дано: m(солі)=45 г, m(води)=255 г
Знайти: ω(солі)
1. Знаходимо масу розчину
m(р-ну)=m(води)+m(солі)=255 г + 45 г = 300 г.
2. Визначаемо масову частку солі в розчині
ω(солі)=m(солі)/m(р-ну)=45 г : 300 г = 0,15
Відповідь: масова частка солі становить 0,15
#SPJ1
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: mahabarcak10
Предмет: Алгебра,
автор: petrovnakarina340
Предмет: Математика,
автор: 77240710
Предмет: Биология,
автор: milana23233323
Предмет: Английский язык,
автор: farrukhkhuramovvvvvv