Предмет: Химия,
автор: kristinausik1
Обчисліть масову частку розчиненої речовини, якщо для приготування розчину взяли 20 г натрій хлориду і 140 г води.
Допоможіть будь ласка !
50 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
m1 = 20 г
m2 = 20 г + 140 г = 160 г
ω — ?
Решение:
ω = m1 ÷ m2 × 100% = 20 г ÷ 160 г × 100% = 12,5%
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: guka8581
Предмет: Українська мова,
автор: dybovichsofiya
Предмет: Физика,
автор: nikacherniavets1711
Предмет: Русский язык,
автор: nurlygulnurlybek