Предмет: Физика,
автор: marppp
В електричному колі лампи мають опір: R1 = 2 Ом,
R2 = 10 Ом, R3 = 15 Ом, R4 = 4 Ом. Сила струму в третій в
лампі дорівнює 2А. Знайдіть загальну силу струму та напругу
на затискачах джерела струму.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
R1=2 Ом;
R2=10 Ом;
R3=15 Ом;
R4=4 Ом.
І3=2 А.
Знайти І, U.
Знаходимо напругу на другому та третьому резисторі:
U2=U3=I3*R3=2*15=30 B;
Тоді струм, який проходить через другий резистор, буде рівний:
І2=U2/R2=30/10=3 A;
Тоді загальний струм у колі, буде рівний: І=І1=І4=І2+І3=3+2=5 А;
Напруга на першому резисторі, буде рівна:
U1=I1*R1=5*2=10 В;
Напруга на четвертому резисторі, буде рівна:
U4=I4*R4=5*4=20 В;
Тоді, загальна напруга від джерела живлення, буде рівна:
U=U1+U2+U4=30+10+20=60 B.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kkitovsa
Предмет: Геометрия,
автор: krutojtimur16
Предмет: География,
автор: kovalp502
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: PoMoGiTe73535