Предмет: Физика,
автор: oshuroksofiia
5. Сила 120 Н розтягує пружину на 12 см. Обчисліть силу, яка розтягне цю пружину на 12 см:
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 120 Н
Объяснени
Закон Гука говорить, що сила, яка розтягує пружину, пропорційна до її деформації. Таким чином, можна використовувати формулу F = kx, де F - сила, k - коефіцієнт жорсткості пружини, x - деформація.
Отже, спочатку треба знайти значення k:
k = F / x
k = 120 Н / 0.12 м = 1000 Н/м
Тепер можемо знайти силу, необхідну для деформації на 12 см:
F = kx
F = 1000 Н/м x 0.12 м = 120 Н
Отже, сила, яка розтягне пружину на 12 см, дорівнює 120 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: tursunovbegzod53
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: a72144654
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: brazzerasyl
Предмет: География,
автор: leger2511