Предмет: Химия, автор: iteref

обчисліть масу осаду, що утвориться внаслідок пропускання 16 мл вуглекислого газу крізь розчин кальцій гідроксиду.
БУДЬ ЛАСКАААА ПРОШУ (тільки на папері!!!)​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(CO2) = 16 мл = 0,016 л

Найти: m(CaCO3) - ?

Слладемо РХР:

0,016 л                     х г

CO2 + Ca(OH)2 = CaCO3↓ + H2O

n = 1 моль              n = 1 моль

Vm = 22,4 л/моль M = 100 г/моль

V = 22,л                  m = 100 г

m(CaCO3) = 0,016 * 100 : 22,4 = 0,07 г


iteref: дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: MarkUkraine228