Предмет: Химия,
автор: zakarog0627
При взаємодії 12,4 г натрій оксиду з водою утворився луг. Визначити масу лугу. З розв'язком!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(Na2O) = 12,4 г
Найти: m(NaOH) - ?
Обчислимо молярні маси натрій оксиду і натрій гідроксиду:
М(Na2O) = 23 * 2 + 16 = 62 г/моль
М(NaOH) = 23 + 16 + 1 = 40 г/моль
Складемо РХР:
12,4 г х г
Na2O + H2O → 2 NaOH
n = 1 моль n = 2 моль
M = 62 г/моль M = 40 г/моль
m = 62 г m = 80 г
12,4 г (Na2O) - х г (NaOH)
62 г (Na2O) - 80 г (NaOH)
m(NaOH) = 12,4 * 80 : 62 = 16 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: uldashevadilnoza88
Предмет: Английский язык,
автор: mraudel
Предмет: Английский язык,
автор: evelinadimus96
Предмет: Другие предметы,
автор: semlor228