Предмет: Химия,
автор: tsvdb4888
Формула насиченого одноатомного спирту містить 18 атомів Карбону. Запиши молекулярну формулу сполуки та визнач масу 11,2 моль речовини.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
C18H37-OH
M(C18H37OH)=270г/моль
m=270*11,2=3046,4г
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Bstecenko559
Предмет: Геометрия,
автор: lud260383
Предмет: Українська мова,
автор: pandaissigma
Предмет: Алгебра,
автор: VANO9014
Предмет: Французский язык,
автор: peppapig1000