Предмет: Физика, автор: mishatinamalishatina

2. Жорсткість пружини становить 20 Н/м. Яку силу потрібно прикласти до пружини, щоб розтягти її на 2 м; на 20 см? помогити пжжпжппжжжппжпжпжпжжпжпжпжпжжппжпжжпжпжпжпжпжппжжпжпжжпжпжпжпжжжжжжжпжпжжпжпжпжпжпжпжпжпжппжпжпжпжпжжп!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! даю 100 балов

Ответы

Автор ответа: dragontt2984
1

Ответ:F = k * x = 20 Н/м * 0,2 м = 4 Н

Обьяснение:Для вирішення цієї задачі нам потрібно скористатися законом Гука, який говорить, що сила, яку потрібно прикласти до пружини, щоб її розтягнути або стиснути на певну відстань, дорівнює добутку жорсткості пружини і зміщення.

Отже, щоб розтягнути пружину на 2 м, потрібно прикласти силу:

F = k * x = 20 Н/м * 2 м = 40 Н

Для розтягнення на 20 см (або 0,2 м) потрібно прикласти силу:

F = k * x = 20 Н/м * 0,2 м = 4 Н

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 40Н; 4Н

Объяснение:

Дано:

k=20Н/м

х1=2м

х2=20см=0,2м

-------------

F1-?; F2-?

Согласно закона Гука:

F=kx, где:

F-сила упругости;

k-жесткость пружины;

x-удлинение пружины.

F1=k*x1=20*2=40Н

F2=k*x2=20*0,2=4Н

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sofia838201038361