Предмет: Химия,
автор: realmadriddd2843
ХЕЛПП
Яка маси сірки згорить, якщо при цьому утвориться 12,8 г сульфур(IV) оксиду. Відомо, що на горіння сірки пішло 6,4 г кисню.
ТРЕБА ЗРОБИТИ ЯК ЗАДАЧУ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m О2 - 6,4 г
m SO4 - 12,8 г
m S2
1) S2 + 4O2 = 2SO4
12,8 г - 6,4 г = 6,4г S2
m О2 - 6,4 г
m SO4 - 12,8 г
m S2
1) S2 + 4O2 = 2SO4
12,8 г - 6,4 г = 6,4г S2
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: dubinaarik6
Предмет: История,
автор: cedrikanna458
Предмет: Математика,
автор: itopsnayper
Предмет: История,
автор: asylkamilla