Предмет: Химия,
автор: arovaaalisa5
1. За зразком №3 виконати задачу № 4!!!
2. Задача № 5 із зірочкою виконати самостійно, використовуючи формулу знаходження масової частки
СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!!!ДАЮ 85 БАЛЛОВ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
№4
Дано:
m(солі) = 50 г
V(H2O) = 450 мг
Найти: w(солі) - ?
m(Н2О) = V(H2O) * ρ(Н2О) = 450 * 1 = 450 г
m(р-ну) = m(H2O) + m(солі) = 450 + 50 = 500 г
w(солі) = m(солі) : m(р- ну) * 100% = 50 : 500 * 100% = 10%
№ 5
Дано:
m(р-ну) = 500 г
w(цукру) = 50%
Найти: m(цукру) -?
m(цукру) = m(р-ну) * w(цукру) : 100% = 500 * 50% : 100% = 250 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: karr1nna69
Предмет: Химия,
автор: nastyamaksimec030
Предмет: Алгебра,
автор: fdpdpxpxoel
Предмет: История,
автор: matvey123tupoy